На Харківщині регіонал підкупає виборців таблетками від проносу

21.09.2012
В Ізюмі Харківської області була зафіксована роздача безкоштовних медичних препаратів від імені кандидата від Партії регіонів Віктора Остапчука, - пише "Українська Правда". Остапчук також є начальником Південної залізниці і балотується по 177-му виборчому округу (Ізюм, Куп'янськ, Ізюмський, Куп'янський, Шевченківський та Борівської райони Харківської області).

У пакетику з медикаментами були агітаційні матеріали. Звертає на себе увагу набір медпрепаратів. Серед них: валідол, вата, бинти та "зеленка" та Лоперамід - лікарський засіб, що має протидіарейну дію. Упаковка Лопераміду коштує від 1 до 5 гривень. Працівники ізюмської лікарні, яка знаходиться в районі місцевого вокзалу, розносили пакети з медикаментами по будинках і квартирах, в яких живуть люди похилого віку. Як правило, медсестри лікарні, передаючи пакет з медикаментами пенсіонерам, повідомляли, що це подарунок від кандидата в депутати Віктора Остапчука.

Роздача медикаментів проходила протягом одного дня, а потім була припинена, тому що пенсіонери стали швидко ділитися інформацією один з одним, і вона стала надбанням широкої громадськості, викликавши в Ізюмі обурення мешканців.

Для роздачі медикаментів від Остапчука були підготовлені списки, в яких значилося близько 700 чоловік. Скільки пакетів було передано пенсіонерам, не відомо, але джерело стверджує, що більша частина "подарунків" залишилася не розданою і перебуває на території лікарні.

Крім того, активісти Ізюма зараз перевірять інформацію про терміни придатності ліків і медпрепаратів, отриманих пенсіонерами. Фото: http://glavnoe.ua