На Івано-Франківщині гартували ''Новобранців''

20.08.2014

На Івано-Франківщині з 14 до 18 липня проходив патріотичний табір для молоді «Новобранець» ім. Ольги Басараб. Організатором події виступив Івано-Франківський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Табір проводився вперше і мав за мету патріотичне виховання та вишкіл активної молоді. Гаслом події стало відоме «Нема бажань – нема страждань».

Протягом п’яти днів понад 40 хлопців і дівчат гартували свої фізичні та моральні сили. «Новобранець» відвідала молодь із Івано-Франківщини, Тернопільщини та Львівщини. Таборовики мали змогу послухати цікаві гутірки, тренінги, подолати смугу перешкод, перевірити себе на багатокілометровому вимарші до навколишніх сіл. Нічна програма була насичена алярмами, екстремальними умовами та цікавими завданнями.

Загалом програма табору була наповнена заняттями з вольового вишколу, змаганнями та розвагами. У програмі була теренова гра, смуга перешкод, верхова їзда, змагання з регбі та боксу. Щовечора таборовики мали змогу поспівати патріотичні пісні навколо ватри, поспілкуватися з громадськими діячами, священиками та іншими непересічними особистостями.

« Згадуючи «Новобранець», я можу сказати, що це табір високого рівня, який допоміг мені відкрити свої здібності та виховати їх у патріотичному руслі», - говорить подруга Сосна.
«Було трохи важко, але згадую багато хороших моментів. Дуже запам’ятався вимарш, бо особисто я ще ніколи не проходила стільки кілометрів. На таборі дізналася багато про МНК, познайомилася з багатьма хорошими людьми. Все дуже сподобалося!», - додає подруга Франик.