На активістів у столиці напав один із ''вожаків'' молодих регіоналів Київщини

11.09.2012
Головним учасником нападу на активістів, які роздавали листівки проти ПР, виявився заступник голови Київської організації ''Молоді регіони'' Роман Карпов. Його ідентифікував один з читачів ''Української правди'', - повідомляє "Український Тиждень". Карпов також є депутатом Солом'янської районної ради та заступником голови Солом'янської районної організації Партії регіонів.

Фото на сайті "Молодих регіонів" свідчить, що Карпов супроводжував народного депутата від Партії регіонів Максима Луцького, який відвідує ВАТ "Меридіан" і вручає подяки кращим працівникам.

Нині Максим Луцький балотується від Партії регіонів до Верховної Ради у Солом'янському районі Києва (виборчий округ № 222).

Як повідомлялось, 9 вересня в Києві невідомі особи напали на активістів, які роздавали листівки із закликом не голосувати на виборах за Партію регіонів.

Нападники намагалися відібрати листівки та фотоапарат, яким активісти вели зйомку нападу, але на допомогу активістам прийшли перехожі.

Нагадаємо, 25 серпня на активістів громадської організації, що роздавали листівки, у яких Володимир Литвин обвинувачувався в прийнятті закону "Про основи державної мовної політики", напала група осіб, а одним з нападників виявився Петро Литвин , рідний брат Володимира Литвина. А згодом їх побили також у відділку працівники міліції, куди активісти пішли для написання заяви.

Петро Литвин заявив, що лише спілкувався з активістами, а не брав участі у нападі на них. Він вважає оприлюднення інформації про нібито побиття ним активістів провокацією і погрожує їм судом.

Раніше міліція затримувала активістів громадської кампанії "Помста за розкол країни", що поширювали листівки проти Партії регіонів, у Донецьку, Сімферополі, Севастополі та Миколаєві.