МВС оголосило центр Києва режимної ЗОНОЮ та заборонило знімати ДАІ (ВІДЕО)

29.02.2012
Представники МВС України оголосили центр Києва, а саме перехрестя вул. Володимирської та Богдана Хмельницького, режимної зоною, а тому в даному місці категорично заборонено знімати на відеокамеру факти порушення ПДР працівниками ДАІ. Про це міліція заявила журналісту газети "Дорожній контроль". 
Так, приблизно в 17:42 27 лютого 2012 року журналіст "ДК" А.Дзіндзя разом з активістом Олександром їхав на своєму автомобілі і побачив як прямо на перехресті, з грубим порушенням ПДР, стоять два патрульні автомобілі КОБРИ 0352 і 0359, які заважають нормальному проїзду і створюють небезпека для пішоходів. Журналіст вирішив зафіксувати порушення на відеокамеру.
Припаркувавши автомобіль, А.Дзіндзя спершу підійшов до співробітника ДАІ, який стояв поруч, значок: КІ 1401 і попросив припинити правопорушення, однак інспектор заяву проігнорував і пішов у невідомому напрямку. Як тільки активісти "ДК" почали знімати машини КОБРИ, до них підійшли люди в штатському (УДО) та хапаючи за руки спробували припинити відеофіксацію.
В цей час підбігли кілька працівників міліції у формі. Один з них, на прізвище Гумен В.М., почав провокувати конфлікт, силою виривати у А.Дзіндзі журналістське посвідчення і заявив, що оскільки дане місце є режимної зоною, знімати тут нібито заборонено.
Через кілька хвилин до розмови приєднався "старший" з Шевченківського РУ (де вбили студента Індила) на прізвище Домарацькій, що у ще більш грубою і агресивній формі почав морально тиснути на журналіста, звинувачувати в знаходженні в стані алкогольного сп'яніння і лякати затриманням в РВВС.
Не піддавшись на провокації, хамське і агресивна поведінка так званих співробітників міліції, журналіст "ДК" повідомив про правопорушення за тел. 102 і спокійно спробував переконати людей у ​​формі, що має повне право знаходиться в даному місці і знімати порушення ДАІ. Як все відбувалося, дивіться на відео.