''Молодіжному Націоналістичному Конгресу'' - 14 років!

10.02.2015

Чотирнадцять років тому, 10 лютого 2001 року, у надзвичайно складні часи в Україні було створено «Молодіжний Націоналістичний Конгрес». Цей день – це народження нашої організації, а разом з тим – народження нового покоління українців. Сьогодні, у не менш важкій ситуації, МНК діє і утверджує Ідеї Українського Націоналізму.

Озираючись назад, ми бачимо за спинами сотні подій: акції «Україна без Кучми», Революцію на граніті, Помаранчеву та Революцію Гідності, «гарячі» вибори, а також сотні менш масштабних, але неймовірно важливих виявів суспільної позиції. МНК завжди долучався і організовував подібні заходи. Ніколи не стояв осторонь, виховуючи молодь, яка тепер воює на Сході чи працює у волонтерських організаціях з допомоги бійцям АТО.

Сьогодні ми продовжуємо справу, яку почали навіть не 14 років тому, а ще задовго до цього – українські козаки, воїни УПА, члени ОУН. Ми не лише боронимо державні  кордони, а й відновлюємо історичну справедливість, право на самоідентифікацію.

Погляньмо у майбутнє: наша мета – соборна, вільна, незалежна, процвітаюча Україна – це не мрія, а неодмінна реальність.  Заради цього ми будемо працювати і неодмінно переможемо!

Слава Україні! Героям Слава!