Молодь запрошують на унікальну веломандрівку

02.07.2018
Степан Бандера та Роман Шухевич — дві постаті, що стали символами непереможної волі народу до свободи. Ви точно чули про них в школі, читали в підручниках, можливо й дивились фільми... Проте, чи знаєте за що їх називають провідниками української нації, який їх внесок в розвиток Української держави? Є чудова можливість розставити усі крапки над “і”.  Унікальна веломандрівка під назвою “ТУР-БАБА” відбудеться 27-29  серпня.  “ТУР-БАБА” — триденний велотур музеями Степана Бандери (псевдо Баба) та Романа Шухевича (псевдо Тур), для вшанування пам'яті українських діячів. 
“Кожен свідомий українець має знати своїх героїв. Тому ця мандрівка хороша нагода не тільки загартувати себе фізично, а й зазирнути в історію зсередини, віддати шану українським героям, які боролися за незалежність нашої нації”,  —  закликає Станіслав Луців, координатор заходу. Маршрут велотуру захопить територію Львівської та Івано-Франківської областей (понад 400 км), та проходитиме загалом через п’ять музеїв-криївок С. Бандери та Р. Шухевича.
Організатори: ГО “Молодіжний націоналістичний конгрес-Львів” та Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації.
Заповнюй анкету й вирушай у велотур з нами: https://goo.gl/Waznfx 
Деталі за тел. (063) 798 61 36 Стас