Молодь вирушає в рейд Олешківськими пісками

16.08.2015

27 серпня – 30 серпня відбудеться рейд Херсонщиною. Юнаки та дівчата матимуть змогу випробувати свої тіло і дух в екстремальних умовах серед надзвичайної краси Олешківських пісків.

Рейд – один з видів пішого мандрівництва. Протягом заходу учасників чекають цікаві завдання, спрямовані на вдосконалення навичок орієнтування та здобуття досвіду виживання, а також на інтеграцію команди.

Олешківські піски – найбільша пустеля у Європі, яка займає площу близько 1600 квадратних кілометрів. Знаходиться поблизу Цюрупинська, що на Херсонщині. Тут влітку пісок нагрівається до 75 °C, пересуваються бахрани, а іноді виникають піщані бурі.

«Мета організації рейду саме в Олешківських пісках пов'язана з тим, що там складніші, нетипові порівняно з іншими регіонами України природні умови. Завдяки цьому вносяться додаткові вишкільні елементи: спека і відсутність води, дикі тварини, безкраї простори пустелі, - що спричиняють психологічний тиск на кожного. Таким чином людина виходить із своєї зони комфорту та проявляє себе справжню», - говорить один з організаторів рейду Сергій Репік.

Щоб стати учасником рейду необхідно заповнити форму попередньої реєстрації: http://goo.gl/forms/ikr8SkbSfW

Деталі за посиланням: https://vk.com/sandsmnk;

Контактна особа: 068 389 5176 (Сергій)