Молодь покаже свою міць у флеш-теренівці на площі перед університетом Франка

23.04.2013

У середу, 24 квітня на площі перед Львівським національним університетом імені Івана Франка відбудеться показовий тренувальний бій. Флеш-теренівка розпочнеться о 13:00. Такий захід організований із нагоди проведення одинадцятої всеукраїнської військово-патріотичної гри "Гурби – Антонівці 2013 ". Гру і показовий бій організовує громадська організація Молодіжний Націоналістичний Конгрес (МНК).

Показовий бій – це можливість кожного перевірити свої навики, свою витривалість та силу духу перед шістдесятигодинною грою.

"У такий спосіб учасники флеш-теренівки зможуть перевірити себе у боротьбі та гартувати свою силу духу. У такий спосіб ми гуртуватимемо свідому молодь, яка ставить перед собою цілі та намагається досягнути незважаючи на перешкоди ", - зазначає голова ЛОО МНК Назар Франук.

Цьогоріч теренова гра "Гурби – Антонівці " триватиме із 28 квітня по 1 травня 2013 року на вже звичному для учасників терені площею 25 кв. км між селом Антонівці на Тернопільщині в урочищі Гурби, що на Рівненщині. Присвячена теренівка памяті Василя Кука останнього командира ОУН-УПА, який народився сто років тому.

За детальнішою інформацією звертатися за телефоном:

 (093) 668-32-52 Назар Франчук.