Молодь подарує депутатам соски

07.12.2012

11 грудня, у вівторок, о 13 годині в Києві біля Верховної Ради України (Грушевського, 5) з  боку Маріїнського парку громадянська кампанія «Молодіжна варта» проведе підсумкову акцію, присвячену проводам минулого парламенту та зустрічі нової ВРУ «Депутате, в добру путь, ти про молодь не забудь!», під час якої підіб’є підсумки щодо виконання обіцянок парламентарями Ради 6-го скликання, даних молоді в 2007-у році.

Молодь підіб'є підсумки роботи ВРУ минулого скликання та оголосить повний звіт щодо діяльності народних депутатів у молодіжному напрямку за всі 5 років (2007-2012 рр.) та презентуватиме депутатам «подарунки» за «добре» виконану роботу. Кожен подарунок буде символізувати виконану та невиконану обіцянку.

Кожна партія чи блок партій отримає свій набір подарунків. Молодь анонсує, що це будуть цеглини, солдатики, шприци, трудові книжки, дитячі соски та інші корисні речі.

Презенти отримають не лише ті партії, які були у парламенті минулого скликання, але й новоприбулі.

Контактні особи:

Сергій Пархоменко – 097 025 72 16

Олександр Солонтай – 050 372 51 00

ДОВІДКА:                                                                                

 "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!" – Всеукраїнська громадянська кампанія, метою якої є моніторинг  та контроль за реалізацією передвиборчих обіцянок, даних молоді політичними силами під час виборів до Верховної Ради. До складу Національного комітету "МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ" входять 10 позапартійних всеукраїнських молодіжних організацій та 2 об’єднання органів студентського самоврядування. А саме: ВМГО "Дебатна Академія", ВМГО "Молода Просвіта", Студентська Рада Києва, ВМГО "Молодіжний Націоналістичний Конгрес", ВМГО "Фундація Регіональних Ініціатив", ВМГО "Європейська молодь України", ВМГО "Колегія молодих управлінців та юристів", ВМГО "Спілка Ініціативної Молоді", Всеукраїнська Студентська Рада при Міністерстві освіти і науки, ВМГО "Українська Студентська Спілка", ВМГО "Молода Пора" та ВМГО "Студентська Республіка". До складу регіональних комітетів кампанії входять і інші місцеві позапартійні молодіжні, студентські та шкільні організації. Зокрема, до складу Київського регіонального комітету входять КМО ВМГО "Фундація Регіональних Ініціатив" та МО ВГО "ВАРТА". Стартувала всеукраїнська кампанія у 2007 році.