Молодь діаспори та України зустрілась у Вінниці

23.08.2016

Перед Днем Незалежності, 22-23 серпня, небайдужа молодь зібралась на Форумі української молоді діаспори у Вінниці. В Україну приїхали представники майже з 30 країн світу. Для спілкування та налагодження співпраці з діаспорою, до Форуму були запрошені і громадські молодіжні організації України, серед яких – Молодіжний Націоналістичний Конгрес.

За словами організаторів форуму – Світового Конгресу Української Молоді – захід є інструментом, за допомогою якого тисячі молодих українців дізнаються про життя та діяльність української молоді в діаспорі, їхню культуру та традиції, про участь у спеціальних програмах підтримки.

“На сучасному етапі становлення української держави важливо ефективно використовувати капітал знань та можливості діаспори, так само, як це здійснюють у багатьох країнах світу”, - переконані організатори.

МНК розпочав активну співпрацю з діаспорою з початком Революції Гідності, а потім – російсько-українською війною.

“Діаспора дуже допомагає Україні. І ми говоримо не лише про фінансовий бік справи, який насправді є другорядним. Важливішим є лобіювання українських інтересів та вплив на органи влади держав світу. Спільними зусиллями ми можемо перемогти у цій війні – саме тому за пріоритет ставимо роботу з українцями за кордоном”, - говорить Дмитро Жмайло, заступник голови МНК.