МНКівець отримав нагороду ''За службу Україні''

23.11.2016

21 листопада, в річницю Революції Гідності, активіст Молодіжного Націоналістичного Конгресу, боєць 14-ї сотні Самооборони Майдану, член мережі «Вільні Люди» Іван Кізюк отримав нагороду Тернопільської обласної державної адміністрації «За службу Україні».

«Отримав сьогодні нагороду за події 3-річної давності з рук обласної влади. І за оце все хочу подякувати друзям із МНК. Ми стояли за свої ідеї пліч-о-пліч тоді, і зараз, всі разом, продовжуємо це робити. Без сумніву, це - наша спільна нагорода», - зазначив на своїй сторінці Іван.

Раніше Іван Кізюк отримав повістку на допит в Генпрокуратуру, де 7 листопада його допитували щодо подій на Майдані понад п’ять годин.

Нагадаємо, в період Революції Гідності 25 січня 2014 року, бійця 14-ї сотні Самооборони Майдану Івана Кізюка було викрадено. Майже добу активіста шукали по усіх інстанціях Києва – від райвідділків СІЗО до місцевих моргів. Врешті, 26 січня Івана знайшли у Святошинському районному суді, де «по-тихому» відбулось судове засідання, на якому оголосили запобіжний захід – особисте зобов’язання. Активіст не міг пересуватись поза межами рідного міста кілька місяців.