МНКівця Василя Дубового відзначили Премією Кабінету Міністрів

03.11.2016

За особливі досягнення в розбудові України, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман та Міністр молоді і спорту Ігор Жданов вручили молодим активістам відзнаки.

Премію отримали молоді науковці, літератори, підприємці, активісти молодіжних та фізкультурно-спортивних громадських організацій, волонтери АТО, серед них - Василь Дубовий, вишкільно-кадровий референт МНК.

“Пишаюся, що у нас є така надзвичайно талановита й відповідальна молодь. Кожний з лауреатів власними руками змінює світ навколо себе та Україну в кращу сторону. За цими молодіжними лідерами наше майбутнє”, - наголосив Ігор Жданов.

Цього року премія становить 50 тисяч гривень. Разом з коштами, лауреати отримали дипломи і нагрудні знаки.

Отримані кошти будуть спрямовані Секретаріатом МНК на покриття адміністративних статей витрат організації, фінансування яких не передбачене бюджетом.

“Жодного проекту я не втілив самостійно. Будь-які починання, ідеї, задуми реалізовуються винятково силами командної праці. Все, що ми зараз втілюємо, робиться молоддю та для молоді. Важко уявити, щоб ще 4 роки тому націоналістична організація була премійована КМУ за особливі досягнення. Проте, перед нами залишається ще більше роботи, ніж ми зробили до того. План роботи намічений, роботу розпочали ще вчора”, - говорить Василь Дубовий.

Молодіжний Націоналістичний Конгрес вітає побратима!