МНКівці вишколювались на Івано-Франківщині

16.11.2016

Минулих вихідних МНКівці взяли участь у військовому вишколі на Івано-Франківщині. Протягом п’яти днів пів сотні хлопців і дівчат оволодівали навичками, знаннями та вміннями з військово-патріотичного виховання. На базовому рівні, учасники гартувались у військовій топографії, тактичній, вогневій та інженерно-саперній справі.

Окрім військового вишколу, захід став платформою для спілкування членства молодіжних організації, що працюють у напрямку національно-патріотичного виховання. Серед учасників - активісти Молодіжного Націоналістичного Конгресу, Національного Альянсу, Пласту.

“На мій подив, на вишколі були присутні учасники з кількох молодіжних націоналістичних організацій. Визначним аспектом заходу вважаю високу зацікавленність в роботі задля своєї держави - замість відпочинку в кінці дня, додатково займались корисними справами”, - говорить Сергій Литовка,  член Сумського осередку МНК.

Наталя Лавірко додає, що учасниками ділилися своїми успіхами, напрацюваннями та досвідом. “Не виключено, що подальша співпраця стане ще продуктивнішою та принесе свої плоди у майбутньому”, - говорить МНКівка.

Заняття проводили інструктори-професіонали тренінгового центру “СРУБ” та бійці батальйону “Гарпун-1”. Тренери намагались донести до учасників теперішню ситуацію на фронті та пояснити, як діяти в тій чи іншій ситуації.

“Вишкіл запам’ятався величезною кількістю інформації з різних прикладних напрямків як "Поводження зі зброєю" й "Тактика", які згодом ретельно відпрацьовувались в умовах гри в пейнтбол. Дуже активними були заняття з фізичної підготовки, а теоретична частина, лекції на теми "Мінно-вибухові пристрої" та "Зв’язок в умовах сучасної війни", дали зрозуміти, з чим ми маємо справу”, - говорить Володимир Міщенко, МНКівець.