МНКівці стали резервістами Української армії

14.04.2014

Звуки пострілів і працюючої болгарки - ось на що, в першу чергу, звертаєш увагу, потрапляючи на територію покинутого готелю «Снайпер», що під Києвом. Пізніше помічаєш: зі старої покинутої п'ятиповерхівки виходять чоловіки у камуфляжній формі. Ці люди - бійці Української резервної армії (УРА).

«Ні для кого не секрет, що сьогодні стоїть реальна загроза війни. Ми готуємо тих, хто готовий захищати Україну, до можливих військових дій, але не має можливості пройти підготовку у Збройних Силах України», - наголошують організатори, серед яких - Владислав Кириченко, Юрій Гулей та Тетяна Кушка.

«Хтось готується до можливої ​​війни пасивніше, скуповуючи продукти на «чорний день» або читаючи посібник з першої медичної допомоги, а хтось - активніше. Серед останніх – і члени Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Ми шукали можливість вишколитися і знайшли її, ставши до лав УРА», - говорить Сергій Кузан, голова МНК.

За словами Юрія Гулея, УРА - це не альтернатива Збройним Силам. Це - доповнення, допомога в підготовці населення до військових дій. У разі мобілізації, ряди УРА увіллються в в загальнонаціональну армію, а не стануть окремою структурою.

Курс бійця розрахований на три дні і проходить раз на тиждень - з п'ятниці до неділі. Одночасно база приймає близько 60 осіб. Беруть до лав УРА не всіх. Є дві умови. Перша - заповнити анкету. Друга - попрацювати як волонтер на базі готеля «Снайпер».

«Три дні вишколу - це не так багато, я можу собі дозволити відірватися від цивільного життя і роботи, щоб отримати хоч мінімум знань і навичок, які завтра, можливо, допоможуть мені обороняти Україну», - говорить Андрій Кладочний, член Київського МНК. Між іншим, дістатися до бази УРА з Києва - дуже просто. Всього 20 хвилин маршруткою – і ви біля села Капітанівка .

У програму навчань УРА входить медична та вогнева підготовка, бойові мистецтва, теоретична підготовка з протистояння на окупованій території, тактика, стратегія та інше. Викладають - професійні військові.

«Я дуже задоволена, що змогла викроїти час і пройти «триденку». Не тішу себе ілюзіями, що в такий короткий термін зможу  дізнатися все. Але навчитися стріляти, збирати автомат, перев'язувати рани і транспортувати хворих, а також послухати про тактику ведення бою - дуже корисно» , - вважає Анна Прокошева, МНКівка з Харкова.

Як приєднатися до лав Української резервної армії? Контакти: 0689498731, Тетяна, або ura2014info@gmail.com

Сторінка у Facebook