МНКівці облаштували на горі Секул "Вільну хату"

29.07.2015
З 20 по 26 липня на Сколівщині(Львівська область), відбувся волонтерський табір «Секул». Організатором табору виступив Львівський обласний осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу (МНК) за підтримки Управління молоді і спорту ЛОДА. 
Протягом 7 днів близько 40 небайдужих хлопців та дівчат мали змогу зробити суспільно-корисну справу, відновивши стару закинуту хатинку та послухати цікаві лекції, тренінги, подолати смугу перешкод, переночувати в лісі без наметів, зробивши собі укриття. Під час волонтерки таборовики збудували нову пічку, встановили вікна, утеплили стіни,  змонтували комфортабельні лежаки, зробили конференц-зал на понад 30 чоловік, збудували стаціонарний туалет  та багато іншого. «Місія табору була дещо ширша ніж просте відновлення хатинки. МНКівці планували зробити «Вільну хату» для туристів, в якій будь-хто міг би відпочити чи заночувати. Хатка приймає всіх, хто не порушує правила. Основні з них: не смітити, не нищити природу, не вживати алкоголь, тютюн та інших наркотиків, не руйнувати, а покращувати умови хатинки»  - говорить комендант табору Андрій Бень. «Табір здивував насиченою програмою та цікавими іграми. Незважаючи на те, що ми багато працювали, часу для розваг було достатньо. Сама задумка відновити будинок, щоб потім інші могли там сховатись від негоди, чи переночувати - дуже мотивувала. Надіюсь, що люди, які перебуватимуть там, будуть дотримуватись правил "Хати Вільних Людей" і наша справа не буде марною», - зазначила учасниця табору львів’янка Марта.
«Атмосфера на таборі мене приємно здивувала. Багато однодумців зібралось в одному місці. Організатори зуміли провести багато цікавих гутірок і ігор. Найбільше ж запам’яталось ночівля в лісі, коли потрібно було самому облаштувати місце ночівлі»,  – додає учасник табору Остап Соловей. Львівський обласний осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу висловлює подяку усім небайдужим, які допомогли організувати цей табір. Зокрема, Управлінню молоді і спорту ЛОДА та начальнику сектору молоді Андрію Ковальському, сільському голові Коростова Юрію Лугановичу, лісничому Коростівського лісництва Дмитру Цапу, Ігорю Байталу  та особлива подяка  сільському голові Козьови Клепуцу Олегу.