МНКівці на сплаві Дністром руйнували браконьєрські сітки та складали карту забруднених берегів

26.03.2014

21-23 березня відбувся традиційний весняний сплав Молодіжного Націоналістичного Конгресу річкою Дністер. Цьогоріч учасники сплаву знешкоджували рибальські сітки, незаконно встановлені браконьєрами в час нересту. Звільнили рибу, яка туди вже потрапила, а також склали мапу забруднених територій на березі річки з метою подальшого їх очищення. Співорганізатором події був туристичний клуб «Файні Мандри».

Сплавлялись три команди: МНКівці із Тернопільського, Львівського та Івано-Франківського осередків – загалом 21 учасник. Маршрут сплаву проходив від міста Галич Івано-Франківської області до міста Заліщики Тернопільської області та мав загальну довжину близько 180 км. Цю відстань учасники подолали за 3 дні.

«Це був мій перший сплав, вдалося поєднувати корисне з приємним: веслуючи тренувати м’язи рук та милуватися неймовірною природою Дністровського Каньйону. Ще пощастило з погодою, адже попередні роки сплав проходив в час, коли тільки-но зійшов сніг», - ділиться враженнями учасниця сплаву з Тернополя Соломія Хома.