МНК вітає Фундацію Регіональних Ініціатив з нагоди її 10-ти річчя!

18.12.2012

Цими днями виповнилося 10 років одній з найвідоміших і найактивніших в Україні молодіжних громадських організацій – Фундації Регіональних Ініціатив. 15 грудня ФРІ проводило звітно-виборчу конференцію, на яку були запрошені представники дружніх ГО, серед яких – Молодіжний Націоналістичний Конгрес.

Представник МНК Сергій Пархоменко, виступаючи з урочистим словом перед делегатами від ФРІ, виголосив вітання від імені голови Конгресу Сергія Кузана і наголосив, що Фундація завжди була важливим і надійним партнером для МНК.

«Для нашої організації активісти ФРІ є не просто друзями, а й бойовими товаришами. Адже всі 10 років ми пліч-о-пліч брали участь в усіх важливих подіях суспільно-політичного життя, разом реалізовували молодіжні громадські проекти – починаючи від «Пори», продовжуючи «Молодіжною вартою» і «АнтиТабачною кампанією».

«Фундація справедливо вважається одним з визнаних лідерів молодіжного руху, не в останню чергу тому, що нею керували і керують такі талановиті менеджери, молодіжні лідери як Олександр Солонтай, Віталій Шабунін, Євген Демченко. Це люди, які завжди допомагали нам в реалізації патріотичних ініціатив – від Харкова і Донецька до Ужгорода і Чернівців», - підкреслив Сергій.

Член МНК також побажав фрішникам міцного здоровя, наснаги, активності  й завжди, що б не сталося, триматися своєї лінії.

Зазначимо також, що після урочистої частини було обрано нового голову ФРІ, яким став Максим Кицюк, що свого часу долучався до заходів МНК і хотів стати членом організації.