МНК став членом Реанімаційного пакету реформ. Що це означає?

26.05.2016

Рада РПР розглянула заявку Молодіжного Націоналістичного Конгресу та ухвалила рішення про включення в асоційовані члени РПР.

«Відповідно до Правил роботи груп РПР, Рада визначила організації ПЛАСТ, ФРІ, МНК та СУМ визначені такими, що складають організаційну основу групи», - йдеться у повідомленні.

За словами Соломії Фаріон, експерта РПР від МНК, новий статус дає більше можливостей у реформуванні молодіжної політики, і дозволить досягти кращих результатів.

Що таке РПР? РПР розшифровується як Реанімаційний пакет реформ. Ініціатива була створена одразу після Революції Гідності, аби змінювати Україну не лише «словами», а через впровадження реформ. Ініціатива складається з різноманітних експертних груп: освіта, судочинство, антикорупційна діяльність, культура, медицина, молодь та багато інших. Групи експертів збираються, аналізують та обговорюють законопроекти, залучаючи представників державних інституцій.

Навіщо РПР? Експертні групи РПР відшукують недоліки законопроектів і формують концепцію «як це має працювати». Це не тільки загальне бачення, а й деталізовані конкретні пропозиції. Саме їх лобіюють зацікавлені депутати, і, таким чином, відбуваються реформи.

Чому МНК в РПР? Представники Молодіжного Націоналістичного Конгресу входять до експертної групи молодіжної сфери. Так, наприклад, уже розроблено пропозиції до законопроекту про дитячі табори.