МНК провів екстремальний табір в Сколівських Бескидах

21.02.2012
З 9 по 12 лютого ВМГО "Молодіжний Націоналістичний Конгрес" провів молодіжний екстремальний вишкільний табір "Урай-2012". Це табір 1-го рівня,  через навантажену програму та високі вимоги до учасників. В ньому беруть участь лише хлопці.
Маршрут пролягав по гірському масиві Карпат - Сколівські Бескиди, що на Львівщині. Учасники табору пройшли складними гірськими маршрутами, підкоривши вершини Лопата, де стоїть хрест Василю Андрусяку, який написав бойовий статут УПА, та Ключ, де в часи Першої Світової війни відбувся бій січових стрільців з російськими військами. 
Складні погодні умови – вітер, мороз, сніг глибиною понад 2 метри – хоч і додали труднощів мнківцям, але натомість загартували їх дух. Хлопці, окрім боротьби з погодними умовами, ночівлі просто неба, також виконали програму табору, яка складалася з практичних занять і лекцій, які проходили в районі Скелі Довбуша.
Закриття "Ураю" відбулося біля пам’ятного хреста, встановленого на честь київського князя Святослава Хороброго, неподалік містечка Славське. 
Комендант табору, заступник голови Молодіжного Націоналістичного Конгресу Андрій Бень відзначив: "Практично всі впоралися зі складним завданням. Навіть ті, яким фізично було дуже складно, витримали навантаження завдяки своїм морально-вольовими якостями. Тепер наступного року ми чекаємо нових рекрутів для цього екстремального випробування".