МНК: можливості осені

19.07.2015

Літо - завершується, а таборовий сезон Молодіжного Націоналістичного Конгресу - має продовження. Якщо ти був учасником таборів (“Новобранець”, “Лицар Честі”, “ТУР”, “Підпілля”, “Лисоня”, “Коловрат”, “Відвага”, “Секул”, “Сєвєр”) - ти неодмінно матимеш бажання діяти, а особливо - у колі своїх нових однодумців та друзів. Якщо ж ти пропустив літній сезон таборів - є можливість відвідати наступні заходи різного формату, що вже скоро відбудуться по всій Україні. 

17-20.09
Сумщина
Спортивно-патріотична теренова гра “Ревин Яр”
Учасники діляться на дві команди, які змагаються між собою за прапори одна одної та за максимальну кількість «вбитих» гравців суперника (умовним життям є пов’язка на руці гравця; втративши її в бою, гравець «вмирає»). Перемогу отримує той, хто захоплює прапор противника і при цьому відстоює свій. З кожним роком це робити стає все складніше, адже командири «куренів» досконало вивчають терен гри, вдосконалюють тактику і стратегію, застосовують сучасні технічні можливості для вдалих маневрів. До участі запрошується молодь віком 16-28 років.
Контакти: 066 344 13 41 Олександр, 099 641 44 21 Мирослав
17-20.09
Житомирщина
Військово-патріотична гра українських резервістів “Гайдамаки”
Учасникам буде запропоновано сценарій військових дій, кожен елемент якого буде ретельно відпрацьовуватися під наглядом військових інструкторів та учасників АТО. Захід поєднає гру з військовим вишколом, здобуті навички та знання знадобляться у реальному житті. До участі запрошується молодь віком 18-26 років.
Контакти: 098 117 93 50 Соломія, 096 348 25 18 Іван
01-04.10
Київщина
Табір-джамборі “Повстанська ватра”
Програма табору - це суміш фізичного та інтелектуального навантаження. Для учасників літнього таборового сезону - це чудова нагода зустрітися знову, щоб згадати кращі таборові традиції, але в “лайтовому” форматі. Для інших - майданчик для спілкування з однодумцями. Успішні та відомі люди відвідають табір, аби передати власний досвід, розкрити секрети успіху та поділитися своїми напрацюваннями. Завершенням кожного дня буде цікава і весела ватра. До участі запрошується молодь віком 16-24 років.
Контакти: 098 117 93 50 Соломія, 096 529 62 99 Дмитро
вересень - жовтень
Дводенні семінари “Курс Вільних Людей”
Житомир, Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Краматорськ, Черкаси, Суми, Полтава, Харків, Чернігів
Курс орієнтований на молодих людей з активною громадянською позицією, які налаштовані брати активну участь у перетворенні країни. Учасники семінарів дізнаються, як на практиці досягати якісних змін свого оточення та країни в цілому. Лектори курсу запропонують реальні кейси успішних кампаній з вирішення проблем на локальному та всеукраїнському рівнях: від встановлення велопарковки в університеті чи ремонту дороги біля будинку до організації волонтерської мережі. Досвідчені громадські активісти, учасники Революції Гідності, керівники Самооборони Майдану та волонтерських проектів з допомоги українській армії навчать організовувати публічні акції, реалізовувати громадські кампанії, знаходити однодумців та залучати волонтерів, проводити інформаційні та фандрайзингові кампанії. До участі запрошується молодь віком 16-28 років.
Контакти: 098 117 93 50 Соломія