Стремись до вершин

02.11.2015

Хто такий МНКівець? Якими якостями володіє? До чого прагне? Чому називає себе не просто громадським діячем, націоналістом, а саме членом Молодіжного Націоналістичного Конгресу? У чому вбачає місію організації та якими засобами хоче її досягти? На ці питання шукали відповідь, дискутували та обговорювали члени МНК, зібравшись минулих вихідних у Києві.

«Нас зібралося майже пів сотні, щоб синхронізувати погляди та виділити цілі організації на наступний рік, а також – знайти методи їх досягнення», - пояснив Василь Дубовий, вишкільно-кадровий референт.

З учасниками працювали алюмні МНКівці – старше членство, що в свій час діяли під прапорами цієї організації. Так, секретами успіху ділилися Олександр Саліженко, експерт з веб-розробки, екс-редактор сайту телеканалу «Україна»; Інна Шимків, експерт з проектного менеджменту, засновник і керівник «Студії охорони здоров’я»; Петро Савич, бізнес-консультант компанії «Sales Marketing System» та Олександр Кривець, дизайнер та макетувальник.

«Сподіваюся, кожен або підтвердив існуюче, або сформував чітке бачення таких світоглядних питань, як місія МНК чи цінності кожного з нас. Час не стоїть на місці, події впливають на все – тому і треба постійно змінюватися, щоб ефективно впливати на сучасні реалії», - говорить Іван Кішка, голова МНК.