МНК долучився до Форуму Українських Патріотичних Справ

17.10.2015

Молодіжний Націоналістичний Конгрес взяв участь у Форумі українських патріотичних справ, що відбувся до Дня Захисника України у Києві. Протягом 14-16 жовтня учасники Форуму – представники державної влади, громадських організацій та освітяни дискутували між собою на різноманітні теми: патріотичного виховання, декомунізації, громадянської освіти та інші.

«Дуже добре, що громадські активісти та представники влади дискутують з таких болючих та неоднозначних питань. Ми повинні дійти згоди, спільного бачення – і тільки за таких умов можлива ефективна співпраця і досягнення бажаного результату», - говорить Соломія Хома, МНКівка з Тернополя.

Окрім цього, заступник голови МНК Соломія Фаріон презентувала діяльність організації у контексті реалізації інноваційних методів національно-патріотичного виховання молоді.

«Заходи МНК, такі як «Гурби-Антонівці», «Відвага», «Повстанська Ватра» спрямовані на те, щоб людина виходила з зони свого комфорту, вчилися працювати в команді, проявляла себе та лідерські якості, а також – здобувала неформальну освіту».

У результаті роботи Форуму, було прийнято спільну резолюцію.