Мистецько-просвітницька вечірка "Видатні українці. Січень"

26.01.2012
28 січня, в суботу, о 17.00 в Будинку письменника (Національна спілка письменників України (м. Київ, вул. Банкова, 2) відбудеться мистецько-просвітницька вечірка "Видатні українці. Січень", яка розпочне щомісячні вшанування видатних українських діячів у рамках проекту "Видатні українці".
На заході буде вшановано видатних українських поетів Василя Стуса, Володимира Сосюру, Василя Симоненка, письменника Юрія Горліса-Горського та легендарного винахідника і суспільно-політичного діяча Левка Мацієвича. В рамках цієї ж події буде відзначено річницю Акту Злуки 1919 року.
Вечірка являтиме собою не лише підбірку цікавих лекцій та доповідей із залученням до них провідних істориків, журналістів та громадських діячів, які спеціалізуються на відповідній темі, а й включатиме також виступи сучасних поетів Сергія Пантюка, Дмитра Щербини, Дмитра Княжича, а також відомих українських музикантів, які в своїй творчості пропагують українську традицію: Сергія Василюка, Тараса Силенка та ін.
Головна мета вечірки – привернення уваги громадськості, насамперед молоді, до діяльності видатних українців, які народилися в січні та до найвизначніших січневих роковин в історії України. Девіз проекту "Якщо любиш – вивчай!"
Ініціативна група:
Сергій Василюк novoyar@gmail.com +38 067 95 386 95
Іван Юрчик van_der_veyden2@i.ua +38 093 493 96 52
Сергій Пантюк pantyuk@ukr.net +38 067 538 90 41