Міська теренова гра ''Легенда УПА 2016'': нове місце — нові емоції

25.05.2016

Цих вихідних львівські школярі вчергове мали змогу позмагатися в тереновій грі, познайомитися з патріотичним середовищем та суворою дисципліною, яка притаманна МНКівським таборам.

Цьогорічна гра була своєрідним експериментом. Організатори змінили традиційне місце проведення  львівської “Легенди УПА”, до якого вже давно звикли. На новому місці, в парку “Горіховий Гай”, довелось починати все “з нуля”: будувати смугу перешкод, маркувати трасу для велоетапу, шукати підходяще місце для канатної дороги. Проте, завдяки злагодженій командній роботі волонтерів та сприятливій погоді, все пройшло якнайкраще.

Традиційно, міська теренова гра “Легенда УПА” триває 2 дні, які є дуже насиченими для школярів. В перший день змагань учасники встигли показати свої знання з історії України, відповідаючи на запитання брейн-рингу, а також проявити себе у змаганні на катамаранах, смузі перешкод, альп- та велоетапі. Завершальним етапом першого дня став турнір з лазертагу.

“Я був вражений, як учасники змагань, чекаючи своєї черги, із захопленням обговорювали гру, продумували можливі варіанти, як обійти суперника та тактику їхньої гри загалом. Це змагання стало для них не лише спортивним, а й розумовим випробуванням”, - розповідає відповідальний на етапі, член львівського МНК Тарас Палько.

Програма другого дня змагань передбачала квест, в кінці якого учасники мали знайти пов'язки для теренової гри. Всі раділи з того, що парк досить таки невеликий, тобто не потрібно буде багато бігати. Проте, організатори це передбачили й підготували на завершення квесту своєрідний шифр, над яким “мучились” і школярі, і їхні вчителі.

Незважаючи на два дні дуже насичених змагань та втому, учасники залишились дуже задоволеними смачною трапезою, цінними призами та цікавою грою загалом.

Організатори висловлюють подяку офіційним партнерам заходу. Ними стали: Управління молоді, сім’ї та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, магазин "Штурм"кіноцентр "Lviv Film Center"магазин туристичного спорядження "Горгани"клуб вогневої і тактичної підготовки "Штурмовик"інтернет-магазин "Profi Rider".