Міліціонери відрізали юнаку голову і викинули, щоб не розслідувати справу

19.03.2012
Чотирьох харківських міліціонерів засудили за приховування злочину. Ще 9 років тому правоохоронці, щоб не розслідувати вбивство юнака, відрізали йому голову і викинули її в болото. 
Тоді після "слідчо-оперативних" робіт міліціонери зробили висновок, що це не вбивство, і порушувати кримінальну справу не стали. Більше того, у загиблому впізнали зниклого росіянина, який нібито постраждав від диких звірів. 
Проте в 2009-му справа випливла, коли затриманий розповів, що одну з жертв викинув як раз в лісосмузі під Вовчанському. Прокуратура підняла матеріали і виявила неточності. Фахівці провели ексгумацію тіла загиблого "росіянина" і виявили в його ребрах кулю. 
Міліціонери зізналися у скоєному. За їхніми словами, в голові також був кульовий отвір, але, щоб не розслідувати інцидент, вони вирішили просто позбутися доказів. 
За цинічний злочин оперативник і заступник начальника розшуку отримали по 6 років ув'язнення, начальник карного розшуку - на рік більше, а слідчий прокуратури - цілих вісім. Усіх зловмисників позбавили військових звань.