Міліціонера, якого зняли на відео п'яним, звільнять з органів

28.02.2012
Горлівське міськуправління міліції направило клопотання до ГУ МВС України в Донецькій області про звільнення співробітника, якого у стані сильного алкогольного сп'яніння зняв на відео невідомий громадянин. 
Про це повідомляє відділ зі зв'язків з громадськістю ГУМВС України в Донецькій області. 
"Керівництвом ГУМВС області проведена відповідна перевірка. Вона показала, що 23 лютого один з міліціонерів батальйону патрульної служби Горлівки дійсно перебував у форменому одязі в стані алкогольного сп'яніння. Нетверезий міліціонер був доставлений до керівництва БПС Горлівського ГУ для прийняття відповідного ситуації рішення в супроводі свого безпосереднього командира , який прибув за ним і також був зафіксований камерою мобільного телефону невідомим громадянином. 
Саме це відео згодом було поширене в Інтернеті", - йдеться в повідомленні правоохоронців. 
Керівництво Горлівського міськуправління провело службове розслідування за даним фактом, за підсумками якого направило клопотання до ГУМВС області про звільнення міліціонера. 
Правоохоронці також вибачилися перед жителями області за дії екс-міліціонера і запевнили, що і надалі "дотримуватимуться жорсткої позиції щодо співробітників, які грубо порушують дисципліну і ганьблять честь мундира".