Миколай відвідав ветеранів УПА у Сокалі

21.12.2012
20 грудня 2012 року активісти Молодіжного націоналістичного конгресу навідалися до Станиці Братства ОУН-УПА. З ініціативи ГО МНК в Сокалі пройшов благодійний штурм "Операція УПА: Миколай для твоїх героїв". Своєю акцією молодь хотіла привернути увагу суспільства на героїку УПА, приділити ветеранам увагу, адже герої житимуть доти доки ми їх пам’ятаємо.

Зустрівшись із Героями молодь привітала їх зі святом Миколая. Побажавши їм міцного здоров’я, довголіття – вручили подарунки. Потім кілька учасників УПА поділилися з молоддю своїми спогадами про події у минулому столітті.

«В очах ветеранів горів вогонь минулого століття та пережитих емоцій. Їхні розповіді про свої бойові дії, буденне життя та товаришів, які віддали душу і серце Україні розчулили мене, наверталися сльози на очі», – поділилася враженнями після зустрічі член Сокальського МНК Христина Прихідько.

Осередок МНК висловлює подяку голові Сокальської РДА пану Ігору Дацюку, а також всім, хто долучився до цієї акції та пожертвував на неї кошти.