Миколай привітає львівських Героїв

21.12.2012

Акція-благодійний штурм «Операція УПА: Миколай для твоїх героїв» добігає кінця. 21 грудня 2012 року, волонтери кампанії відвідають близько сотні Героїв УПА, привітають їх зі святом та подякують за внесок, який сприяв відродженню незалежної України. Збір волонтерів призначено на  11:00 год. на вул.Винниченка, 12.

Кожен охочий міг долучитися до цієї дії та відвідин Героїв. Під час кампанії зголосилося близько ста волонтерів, які розноситимуть подарункові кошики для ветеранів. У кожному подарунку буде календар УПА, солодощі та найнеобхідніший продуктовий набір. Таким чином, молодь не тільки зможе привітати героїв, а й матиме змогу дізнатися про їх нелегке бойове життя, цікаву долю та звитяжні подвиги.

«Минулого року ми подарували посмішки людям із нелегким минулим. Цьогоріч ми продовжуємо цю акція, яка стане, сподіваюся, для нас традицією, бо «Герої живуть доти, доки їх пам’ятають». Число охочих допомогти збільшилося, адже лише кількість волонтерів, які зголосилися на даний час, уже майже утричі більше за минулий рік!» - розповідає член ЛОО МНК Оксана Дацків, яка відповідає за помічників Святого.

«Тільки своєю увагою ми можемо зберегти те, чого не цінує наша влада. Лише так ми збережемо нашу історію, пам’ятаючи людей, які її творили. Якби не їх звитяги, нас, як і нашої країни могло б і не бути...» - додає один із координаторів акції, заступник голови ГО Молодіжний націоналістичний конгрес МНК Андрій Бень.

Нагадаємо, що організаторами благочинної події є ЛОО ВМГО «Молодіжний націоналістичний конгрес» (МНК), ЛОГО «Борець» та ГО «Молодий народний рух» (МНР).

Захід «Операція УПА: Миколай для твоїх героїв» відбувається у Львові вже другий рік поспіль. Зокрема, минулого року було зібрано близько 15 000 гривень. Цьогоріч благочинна кампанія розпочалася акцією на стадіоні «Україна», під час гри між футбольними клубами «Карпати» та «Ворскла». Там розгорнули великий банер з гаслом події – «Герої живуть доти, доки їх пам’ятають. Пам’ятай про героїв УПА!»

Інформація за телефоном: координатор акції Андрій (063 263 88 28)