Михайла Гориня поховали на Личаківському цвинтарі у Львові

16.01.2013
15 січня у Львові поховали відомого українського дисидента, правозахисника і політв’язня Михайла Гориня. Прощання та чин похорону з національним діячем розпочалося в церкві Святої Трійці. Присутні чисельні львів’яни та однодумці Михайла Гориня з інших міст України провели його в останній шлях Пекарською вулицею на Личаківський цвинтар, процесія розтяглася на кількасот метрів.

Громадську панахиду на цвинтарі вів  екс-голова Львівської облради Мирослав Сеник, він же виголосив перше прощальне слово. Від імені українських політв’язнів і дисидентів,  Української Гельсінської Групи слово виголосив Василь Овсієнко (на фото нижче). Також слово мали голова Львівської обласної ради Петро Колодій, заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів, політв’язень і колишній нардеп Степан Хмара, екс-мер Львова та голова Народного руху України Василь Куйбіда.

Михайло Горинь похований на полі почесних поховань Личаківського цвинтаря, поруч з політв’язнем, дисидентом, першим амбасадором України в Польщі Теодозієм Стараком та провідним діячем ОУН проректором УВУ, професором Григорієм Васьковичем.