«Медведчука – під арешт»: по всій Україні прокотилась хвиля інформаційних пікетів

23.03.2016

Вчора, 22 березня, в 15 регіонах Україні активісти мережі «Вільні Люди», серед яких члени МНК, провели масштабну акцію із вимогами арештувати Віктора Медведчука та заборонити «Український Вибір».

Метою акції є привернення уваги Президента та силових відомств до підривної антидержавницької діяльності головного агенту впливу РФ в Україні, куратора проектів «Новоросія», «русская весна» та «Федералізація» Віктора Медведчука та змушення влади проявити політичну волю для притягнення до відповідальності особисто Віктора Медведчука та членів «Українського вибору», які стояли біля витоків ДНР/ЛНР, за сепаратизм, державну зраду та фінансування тероризму.

Пікети пройшли в Києві, Тернополі, Запоріжжі, Чернігові, Рівному, Полтаві, Львові, Луцьку, Кам’янець-Подільському, Чернівцях, Дніпропетровську, Харкові, Маріуполі, Одесі та Миколаєві біля обласних адміністрацій, управлінь СБУ, прокуратури. Активісти роздавали листівки про злочинну діяльність Віктора Медведчука та збирали підписи громадян під заявами до СБУ та ГПУ, а також ознайомлювали чиновників та правоохоронців з фактами злочинної діяльності Медведчука та «Українського вибору».

«Ми вважаємо, якщо є певні прорахунки у Києві за Медведчуком, то місцеві працівники СБУ, мали б стимулювати зокрема і своїх київських колег до того, щоб вони проводили активну роботу, а не просто відкладали це в нижню шухляду», — розповів ініціатор тернопільської акції "Медведчука — під арешт" Іван Ковалик.

Нагадаємо, в рамках кампанії «Медведчук_підарешт» минулого тижня народний депутат України, засновник та співкоординатор Всеукраїнської мережі «Вільні Люди» Андрій Левус ініціював збір підписів парламентарів під аналогічним зверненням до правоохоронних органів, а також триває збір онлайн-підписів на офіційному сайті «Вільних Людей» за посиланням http://goo.gl/9b5I0F.