Майданівці відкрили проїзд на Грушевського та звільнили КМДА

16.02.2014

Для автотранспорту на вул. Грушевського в Києві зроблено проїзд. Також протестувальники розблокували 4 обласних державних адміністрації, - повідомляє газета "День".

"На барикаді Грушевського зробили проїзд для автомашин (як раніше зробили на Хрещатику у ЦУМу , Інститутські , на Михайлівській, Трьохсвятительській). На Грушевського буде наше кпп. Всі дії щодо реконструкції узгоджені з дислокованими на барикаді захисниками. Тільки-ноберкут перес танет перешкоджати - будь-який цивільний зможе проїхати вулицею" , - написав народний депутат фракції "Батьківщина" Арсен Аваков в Facebook.

Крім того, за інформацією депутата, в ніч з суботи на неділю були розблоковані будівлі Тернопільської, Івано- Франківської, Львівської та Полтавської ОДА.

Окрім цього,  вранці активісти Євромайдану звільнили будівлю Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Акт про передачу будівлі будівлі мерії Києва підписали в неділю комендант КМДА Руслан Андрейко і посол Швейцарської конфедерації Крістіан Шоненберг.

Таким чином, за словами політика, станом на ранок неділі всі формальні умови "закону про амністію" виконані.

"Штаб опору, Рада Майдану вимагає негайного введення Закону в дію. Зокрема: закриття близько 2000 кримінальних справ проти учасників протестів, остаточну реабілітацію 236 раніше заарештованих, що нині перебувають під домашнім арештом і поручительство наших побратимів", - підкреслив А.Аваков.

Політик додав, що у разі невиконання закону в найкоротший термін штаб національного опору "залишає за собою право повернутися до тих форм протесту і реакції, які вважатиме адекватними - у тому числі і повторне блокування будівель і органів влади".