Майбутнє України творитимуть «Відважні»

17.08.2017

З 5 - 15 серпня у Полтавській області вдесяте відбувся вишкільний табір «Відвага ім.І.Гавдиди». Понад 50 юнаків і дівчат з усієї України мали змогу загартувати силу волі та  духу у різних вишкільних елементах табору: вимарш на кілька десятків кілометрів, смуга перешкод, бокс, регбі та “вольовий змаг”.

День на «Відвазі» традиційно розпочинався з ранкової руханки, адже спорт - це невід’ємна частина здорового способу життя успішних українців. Попри фізичні складові, кожного дня учасники слухали гутірки на історичні, політичні, релігійні та ідеологічні теми. Успішно засвоївши теоретичні знання, учасники відпрацьовували їх на практиці  в  тактичній медицині, акціях прямої дії, орієнтуванні на місцевості та іншому.

Цікавим елементом вишколу було те, що учасники самостійно творили табір навколо себе: розтаборування, встановлення щогли, облаштування інфраструктури наметового містечка, приготування польової їжі, збирання дрів - все це було безпосереднім завданням таборовиків, з яким вони успішно впорались.

Свою інтелектуальну лепту у розвиток «Відважних» патріотів доклали: Заступник голови молодіжної організації «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» Дмитро Жмайло, інструктори з ГО «Захист Патріотів», священик УГКЦ Отець Юрій, друг Слайдер, заступник голови ГО “Вільні Люди” Сергій Кузан.

Кожного вечора учасники у дружньому колі збирались біля вечірньої ватри та співали повстанські пісні, або ж переглядали фільми на історичну чи націоналістичну тематику.

Часу розслаблятись на «Відвазі» не було. Цікавим нововведенням на цьогорічній Відвазі був елемент теренівки протягом 10-ти днів вишколу. Кожної хвилини на табір могли напасти «диверсанти» (маркувались червоною стрічкою, в той час, як усі учасники табору носили на передпліччі жовті). Аби уникнути небажаних гостей,  учасники завжди були напоготові - чи це пекельний полудень, чи зоряна ніч. Під час нічних алярмів учасники тренували свою пильність, спритність та роботу в команді.

Викликом для кожного був «вольовий змаг», з яким успішно впоралась подруга Гілочка з Тернополя, простоявши на кулаках 141 хвилину, тим самим встановила абсолютний рекорд.

Також на «Відвазі» усі учасники та члени проводу провели один день таборування, аскетуючи. Тим самим, усі свідомо відмовились від їжі, аби посприяти зміцненню духу і волі, розширити межі свідомості та пізнати нові цінності життя.

Цьогорічний табір «Відвага» - це не просто подія чи місце фізичного вишколювання, це табір, звідки учасники повертаються дисциплінованими, організованими та готовими подивитись у вічі власним страхам. Усі «Відважні» учасники, котрі змогли дійти до кінця, подолати свою лінь, вагання та вийти за рамки особистих обмежень, сьогодні готові спільно та безкорисливо діяти на благо своєї країни та творити майбутню історію незалежної України.

Творимо себе - творимо майбутнє!