Львівські МНКівці підкорили карпатську вершину Високий Верх

24.01.2015
З 21 по 23 січня поблизу міста Воловець, що на Закарпатті, вперше відбувся патріотичний мандрівний табір "Чорна борода". Організатор якого - львівський обласний осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу.
Протягом трьох днів семеро відчайдушних хлопців гартували свої фізичні та моральні сили на хребті Боржава, покоривши вершину Високий Верх, висота якої 1598 м. Таборовики мали змогу прослухати ряд цікавих лекцій, тренінгів про виживання взимку, дехто з учасників вперше спав у наметі.
"Основними цілями табору були: командна робота, вишкіл окремих членів та випробування членства в екстремальних ситуаціях. Учасники піднялись на вершину Високий Верх. Усі продемонстрували хорошу командну роботу, організованість, холоднокровність та ясність розуму в цих не простих умовах", - розповідає один з організаторів табору Мартин Стусяк.
Таборовики також залишились задоволеними.
 "Мені дуже сподобався цей табір. Було багато непередбачуваних завдань і думаю, що з більшістю з них ми справились непогано. На гутірках почули багато нової інформації, яку згодом мали змогу використати на практиці. Надіюсь, що цей табір стане щорічним", – додає учасник "Чорної Бороди" Тарас .