Львівська сотня має амбіції до перемоги на тереновій грі Гурби

28.04.2013

Довгоочікувана молодіжна військово-патріотична Теренова гра Гурби Антонівці відбуватиметься на терені 25 кв. км. із 28 квітня по 1 травня 2013 року на межі Тернопільщини і Рівненщини, села Гурби та урочища Антонівці. Її організатором виступає громадська організація Молодіжний Націоналістичний Конгрес (МНК).

З кожним роком гра набуває все більших масштабів, от і цього – в період зголошувальної кампанії були проведені численні заходи: підготовка терену, інформаційна кампанія серед молоді, тренування серед шумних міських вуличок та в лісових масивах. В цей період було подано більше як 400 заявок, та до терену зможуть добратися лише 330 найкращих, які виконали всі умови конкурсу. Зі Львова їдуть близько 100 людей.

Молодь із нетерпінням чекає на активний відпочинок на травневі свята, про що свідчать останні висловлювання учасників після показового бою 24 квітня у Львові: « Ми з побратимами вже готові до гри, до наплічників залишається покласти лише окремі речі, решта вже всередині, вдягнути камуфляж і вирушати у путь.»

Одинадцята гра присвячена 100-річчю від дня народження Василя Кука, який командував військовими частинами УПА під час боїв під Гурбами у квітні 1944-го. Молодіжний Націоналістичний Конгрес (МНК) встановить інформаційній стенд в лісовому масиві, на якому міститиметься інформ-дані про історичні події 1944.

«Кожен учасник на терені – важливий, кожен виконує окрему ланку роботи, хтось стійкує на варті вночі чи вдень, хтось шукає прапор чи у ролі спецназівця штурмуватиме ворожі позиції… Та кожен з нас намагатиметься прожити три доби життям воїна УПА. Відчути, що означує боротися до кінця, плече до плеча разом із друзями, гартуючи свої тіло і дух, йдучи крок за кроком до перемоги.» - зазаначає Голова ЛОО МНК, Курінний Левів Назар Франчук.