Львівська молодь вшанувала Героїв української нації

11.03.2013

На  березень  припадає  багато націоналістичних  свят. 5 та  9 березня  львівський осередок  Молодіжного  Націоналістичного  Конгресу вшанували головного командира УПА Романа Шухевича та будителя української нації Тараса Шевченка.

5 березня у Білогорщі під Львовом відбулися віче та панахида для вшанування пам’яті командира УПА Романа Шухевича. У заходах з вшанування пам’яті легендарного “Шуха” взяли участь керівництво Львова та області, ветерани національно-визвольних змагань, представники політичних партій та громадських організацій. Члени Молодіжного Націоналістичного Конгресу долучилися до заходів з вшанування головного командира, провели розповсюдження націоналістичної літератури та роздачу газети “Терен”, а також відвідали музей-садибу Романа Шухевича.

9 березня у Львові на проспекті Свободи відбулось віче з нагоди 199-ї річниці від дня народження українського письменника Тараса Шевченка. Кілька сотень львів'ян, громадських діячів та письменників прийшли вшанувати пам'ять Кобзаря. В урочистому віче також взяли участь активісти Молодіжного Націоналістичного Конгресу.

“Вшановувати Героїв української нації – це обов’язок та велика честь для українського націоналіста. Тому МНК не міг оминути заходи щодо їх вшанування. Я вірю, що беручи приклад з Тараса Шевченка, Романа Шухевича та тисяч інших Героїв,  які свої життя віддали служінню Україні, ми зможемо разом будувати щасливе майбутнє для нашої нації”, - зазначив член проводу ЛОО МНК Андрій Бень.