Ляпи року від Януковича: як "побачити своїми руками" "курасани" під час "тоталірізму"

27.12.2012
"Народний оглядач" пригадав ляпи Януковича: 22 жовтня під час зустрічі із президентом Росії Владіміром Путіним Янукович заявив: "Будемо прагнути до скорочення політичного діалогу". Після тривалих роздумів над сказаним він виправився: "Ні, до збереження!"

У ході розмови Янукович пояснив, що приїхав, "щоб все було "глаза в глаза". "І привітати хочу з 60-річчям. Хочу сказати, що після 60 років (Януковичу 62) життя не змінюється!". Після паузи він додав: "Жизнь становится еще красивее" (з наголосом на передостанній "е").

Запам’ятається також промова президента на Ялтинському економічному форумі, який пройшов на початку вересня. Зокрема, виступаючи перед аудиторією, він розповів, що на території України свої твори писав Гомер. "... у стародавній Смирні - сучасному Ізмірі за однією із версій дослідників творив свою "Іладу" і "Одіссею" Гомер", - сказав Янукович, зробивши наголос на першому складі (гОмер - Ред.).

Також він зауважив, що на території України свого часу побував Геракл. Як відомо, Геракл є одним з давньогрецьких героїв міфів, і його існування ніколи й ніким не було підтверджене.