Литовські націоналісти запрошують відвідати табір

08.07.2015

Дружня організація «Молодіжного Націоналістичного Конгресу» «Литовський молодіжний націоналістичний союз» (Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga) запрошує українську молодь відвідати табір, що відбудеться 29 липня - 2 серпня у Девянішкесі (Литва).

Табір збирає молодь Латвії і Литви, щоб наблизити її до свого коріння – прибалтійської культури, історії, традицій та ритуалів, а також навчити мови, допомогти ідентифікувати себе, і, таким чином, сприяти міжкультурному співробітництву. Знання та досвід, набуті в таборі, стимулюватимуь молодь розвивати ідею співпраці, а також зрозуміти важливість історичної та культурної спадщини предків.

Програма табору включає в себе уроки литовської і латвійської мови, лекції, дискусії на актуальні теми з історії та етнокультури. Крім того, неформальне спілкування під час різних заходів, вечірніх посиденьок, походів та ігор допоможе кожному учаснику табору реалізувати себе, таким чином, створюючи загальну атмосферу табору.

Організатори: «Литовський молодіжний націоналістичний союз», Форум латвійсько-литовської асоціації

Реєстрація за електронною поштою: stovykla@tautosjaunimas.lt

Ціна за 5-денний табір для однієї людини: проживання в гуртожитку - 30 євро, проживання в наметі - 20 євро.

Табір є некомерційним; і внесок включає: поїздку з Вільнюса в Девянішкес і назад, триразове харчування, лекції, уроки та розваги.