Литовські націоналісти у Києві: ''Ми готові до спільних дій''

15.09.2015

Співпраця Молодіжного Націоналістичного Конгресу з націоналістами Литви, основу якій було закладено цієї весни під час зустрічі активістів у Латвії, стає все міцнішою. Днями голова Литовського націоналістичного молодіжного союзу Міндаугас Сідаравічюс та Константінас Речко, громадсько-політичний активіст, відвідали Київ та обговорили план діяльності в рамках Альянсу Балто-Чорноморських Націй.

“Протягом трьох днів ми намагалися побільше спілкуватися, організовувати зустрічі з представниками АБЧН, щоб наші друзі з Литви якомога краще усвідомили сучасні українські реалії. На щастя, вони чудово розуміють, чому Європа повинна підтримувати Україну і прагнуть долучитися до боротьби з імперською Росією. Найближчими планами є написання спільних проектів та їх реалізація. А почати слід з інформаційних кампаній, спрямованих проти Путіна та зі збору коштів і речей на потреби українських військових”, - говорить Дмитро Жмайло, заступник голови МНК.

Крім того, відбулася зустріч з Орестом Стецівим, головою Ліги Українців Канади та громадським активістом, членом ЛУКу Петром Цигинкою, котрі активно працюють на благо України.

“Так само як в УПА воювали представники різних національностей, так і сьогодні нам допомагають і українці за кордоном, і канадійці, і литовці, і інші народи. Тільки разом ми маємо шанс на перемогу”, - переконаний волонтер “Вільних Людей” та член МНК Сергій Кузан.

Окрім подарунків із символікою МНК, литовцям передали примірники українського мілітарного журналу “Миротворець”.

Нагадаємо, Альянс Балто-Чорноморських Націй - проект, що об’єднує націоналістичні організації Балто-Чорноморського регіону у боротьбі проти Росії.