Листопадовий зрив: молодь пам'ятає

04.11.2015

1 листопада Україна вшановувала 97-му річницю Листопадового Зриву.

З цієї нагоди в двох районних осередках Молодіжного Націоналістичного Конгресу – в Стрию і Сокалі –  відбулись квести.

У Стрию квест проходив уже втретє. П’ять команд взяли участь у змаганні й перевіряли свої знання з історії міста і, звісно, історії Січових Стрільців. Учасники кілька годин бігали Стриєм, розгадуючи загадки і виконуючи цікаві завдання на злагодженість, кмітливість. Найшвидшою виявилась команда «Койоти», яка й здобула перемогу.

«Цього року вже 97-а річниця Листопадового Зриву, якій ми й присвятили квест. Хотіли нагадати, хто такі Січові Стрільці та їхнє місце у нашій історії. Ми підготували для команд безліч завдань. Одними з найцікавіших були азбука Морзе та лабіринт. Цей квест дав учасникам можливість зрозуміти, - на всі питання можна знайти відповіді! Учасники квесту проявили свої найкращі риси – витривалість, амбіційність, рішучість», - розповідає організатор заходу Роксолана.

В іншому місті – Сокалі - МНК спільно з місцевим Регіональним учнівським парламентом  організували  патріотичний квест. Протягом чотирьох годин понад 60 підлітків з Сокальщини  мали змогу командно пройти вказаний маршрут і виконати неординарні завдання.

«Квест був надзвичайно цікавим і веселим. Усі отримали багато емоцій і драйву. На мою думку, квести потрібно проводити частіше - це об'єднує молодь і спонукає до вивчення рідного міста, а крім цього, це пам'ять про героїв», - додає один з організаторів Анастасія Мельничук.

«1 листопада цього року закарбувався у моїй пам’яті не тільки як недільний день, коли потрібно піти до церкви, помолитись за батьків, рідних, Батьківщину… Ця неділя стала особливою для мене та моїх товаришів. Бігаючи по обширній території, виконуючи нелегкі завдання, кожен спробував побувати у середовищі, схожому на «бойове». Для мене квест – це можливість провести час із шкільними друзями у більш неформальній обстановці»,- ділиться враженнями Юлія.

Усі учасники квесту були нагороджені призами. Команди здавали благодійний внесок за участь у квесті, який організатори передадуть на потреби АТО.

Довідка: Листопадовий Зрив - це українське повстання, що відбулось в ніч з31 жовтняна1 листопада1918року силамиУкраїнських січових стрільцівна Галичині. Наслідком повстання стало утворення ЗУНР.