"Лисоня" - кращі таборові традиції

11.07.2011
З 2 по 6 липня поблизу села Мильно Зборівського району пройшов молодіжний вишкільний табір «Лисоня ім. Омеляна Польового». Організатором табору виступила Тернопільська обласна організація Молодіжного націоналістичного конгресу.
Програма табору була досить насичена, і навіть дощова погода не завадила її виконати у повному обсязі. Таборовики випробували свої сили на смузі перешкод, грі в пейнтбол та тереновій грі. А також прослухали лекції про лідерів ОУН Євгена Коновальця, Ярослава Стецька, Михайла Сороку, а також Омеляна Польового, який командував Воєнною округою УПА «Лисоня».
Загалом таборова програма охоплювала повних три дні. Кожен із цих днів був присвячений одній із трьох рис українського націоналіста, які виділив Дмитро Донцов: мужність, шляхетність та мудрість.
Велику увагу організатори звернули і на виховання у молоді лідерських якостей – учасники табору пройшли курс тренінгів із психологом. Не обійшлося із без традиційних таборових гутірок – таких як самовиживання в природі, основи самозахисту та впоряд. Насичений таборовий день закінчувався веселою нічною ватрою, де кожен міг проявити свою творчу натуру.
Після закінчення табору учасники поїхали на святкування свята Івана Купала до Зборова.
ТОО «Молодіжний націоналістичний конгрес» висловлює подяку за допомогу в організації табору Валентину Наливайченку, Михайлу Ратушняку, Тернопільській міській раді та Управлінню у справах сім`ї та молоді Тернопільської ОДА.