Левченко запевняє, що на київський округ перекинули бригаду фальсифікаторів з Обухова

30.10.2013
До проблемного виборчого 223-го округу у Києві перевели "команду фальсифікаторів" з Обухова. Про це на своїй сторінці у Facebook написав кандидат від опозиції на цьому окрузі Юрій Леченко. Сьогодні деякі технічні партії, які отримали місця в нашій Окружній комісії, здійснили заміни", - пише Український тиждень, посилаючись на пост Левченка у Facebook. Він додав, що "розуміючи, що кияни просто розірвуть минулорічних посіпак Пилипишина, влада вирішила відрядити до нас Обухівську банду - фальсифікаторів з минулорічних виборів на 94 окрузі". Крім того, Левченко навів прізвища нових членів ОВК:
Блануца Андрій Васильович (колишній секретар 94-ї комісії), Алексеєнко Тамара Володимирівна (колишній член 94-ї комісії), Лукіянов Віталій Олександрович (колишній член 94-ї комісії), Матковський Віктор Валентинович (колишній член 94 комісії, зараз отримав посаду заступника голови 223 ОВК), Чефранов Андрій Борисович (колишній член 94 комісії).
За словами свободівця, "частиною їхньої "команди" є й Нижник Оксана Юхимівна, яка потрапила до ОВК одразу і яка, разом з Блануцою, Алексеєнко та Матковським, була членом 223 ОВК на президентських виборах 2010 року від Януковича. "Вже зараз в ОВК сформована конкретна, дуже зіграна між собою, група людей, яка буде виконувати будь-які вказівки режиму", - переконаний Левченко. Як відомо, 16 жовтня партія "Батьківщина" та ВО "Свобода" висунули на повторні вибори у 223-му "проблемному" окрузі в Києві кандидатуру Юрія Левченка. Нагадаємо, більшість місць у окружних виборчих комісіях п’яти мажоритарних округів, де 15 грудня відбудуться повторні вибори народних депутатів, отримали представники 36 маловідомих політичних сил.