Легенда УПА об'єднала у Львові молодих патріотів

13.10.2015

У Львові вдруге відбулася обласна теренова гра “Легенда УПА” ім. М. Лемика. На три дні парк “Погулянка” поринув у світ пригод. З 9 по 11 жовтня тут змагалися понад 200 школярів з різних куточків Львівщини.

У п’ятницю, 9 жовтня, на  Погулянку почали прибувати учасники, серед них школярі з одинадцяти районів Львівської області. Організаторами стали Молодіжний Націоналістичний Конгрес та Управління молоді та спорту Львівської ЛОДА.

Перший таборовий день включав в себе відкриття гри та перший етап змагань — брейн-ринг на історичну тематику.

Субота стала для учасників дуже насиченою. Від ранку всі команди змагалися на різних етапах: смуга перешкод, велоетап, байдарки, альп-етап та змагання з теренової гри. Також увечері команди представляли свої райони та творчі вироби.

Недільний ранок став для учасників найцікавішим. Кожна команда з картою оббігала весь парк у пошуках потрібних місць та виконуючи різноманітні завдання, серед яких завдання на військову та медичну тематику. Квест закінчився тереновою грою, яка і була вирішальною.

Протягом усіх етапів організатори вели підрахунки. За остаточними результатами першість отримала команда з Радехова. Також були відзначені найкращі таборовики, усі учасники були нагороджені дипломами та сертифікатами.

Офіційними партнерами заходу були: Турклуб «Манівці», Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, магазин туристичного спорядження «Gorgany.com», KAVA, ТзОВ «Чудо-тур», магазин «Profi Rider», мережа квест-кімнат «Escape Quest», кімната страху «Insomnia», книжковий клуб «Книжкова криївка», магазин «Наш формат».