Курс Вільних Людей відбувся у Сумах

30.09.2016

З 23 по 26 вересня відбувся молодіжний табір «Курс Вільних Людей» в Сумах, учасниками якого стали активісти з Харківської, Київської та Сумської областей.

Насичена програма табору передбачала цікаві лекції, дискусії  на актуальні теми, роботу в команді та командні ігри, ватри, незабутній для кожного нічний квест містом та багато іншого.

Приємною несподіванкою для учасників стала розмова з народним депутатом України, другим головою Молодіжного Націоналістичного Конгресу Олегом Медуницею та депутатом Сумської міської ради Володимиром Чепіком.

«КВЛ - це гарна можливість провести час з користю. Гутірки, що розширюють кругозір та люди, що надихають щось змінювати є невід'ємними частинами одного цілого під назвою «Курс Вільних Людей».
Три дні промайнули зі швидкістю світла, адже потік інформації від лекторів з різних куточків України не давав сумувати, а командні ігри виховували в нас здатність діяти колективно. Ми перебували в постійному активі, змінювалися, щоб потім змінити інших. Прекрасно, що існує захід, де ти можеш дізнатися багато нового в колі однодумців», - ділиться враженнями Левченко Софія, учасниця табору.

Після закінчення гри всі учасники отримали футболки з символікою табору від Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Захід відбувся за підтримки Міністерства молоді і спорту України.