Курс Вільних Людей: фінішували у Києві.

05.11.2018
Цими вихідними завершився останній захід з циклу семінарів Курсу Вільних Людей.
Семінари відбулися у семи містах України. Два дні продуктивної праці разом з інтелектуальним відпочинком, ігри, ватра, пісні під гітару. Фінальний захід набрав максимальну кількість учасників , які впродовж цих днів здобували та закріплювали отримані знання.

— "Недостатньо дбати тільки за свою квартиру, під’їзд чи двір. Незнання законів не звільняє від відповідальності. Нерозуміння політичної ситуації в світі та Україні - також не звільняє від відповідальності. Більше того, це нерозуміння та небажання знати - робить кожного співучасником усіх злочинів, скоєних проти країни. 
Наше майбутнє це не ефемерна річ. Наше майбутнє тут і зараз в конкретній дії. Наші акції - це не просто вийти на вулицю, це наша громадянська позиція і виклик. Націоналізм без дії - мертвий. Наша дія - це і є відповідальність. 

Наше майбутнє - це Світове Українство - коли кожен є гордий з того, що є спадкоємцем боротьби за славу Володимирового Тризуба", — ділиться емоціями Іван Брацюнь, керівник проекту "Курс Вільних Людей".


Учасники показали досить високий рівень підготовки до заходу, чим приємно здивували лекторів і створили надзвичайно ефективну робочу атмосферу.

— «Одна організація хай би вона за рік провела і сотню акцій, все одно має не високі шанси на системні зміни." Курс Вільних Людей" — це та платформа, що готує майбутню еліту, яка мусить творити зміни в державі ,та щоб така освіта стала масовою треба ставати владою і спрямовувати ресурси на реально якісні продукти з пріоритетом на майбутнє. Бо немає в державі більшої цінності ніж її молодь, тобто її майбутнє", — ділиться враженнями учасник семінару Дмитро Беднін.
Далі справа за молоддю!
Вір і дій!