''Коловрат'' - твоє літнє життя: зголошення розпочато

22.05.2015

Молодіжний Націоналістичний Конгрес запрошує дітей та молодь 12-17 років для участі в наметовому таборі «Коловрат» на Сумщину. Цьогорічний табір є вже одинадцятим і відрізнятиметься від минулих, адже проходитиме у дві зміни: перша зміна - 28 червня - 11 липня, друга зміна – 14 - 28 липня.

«Для участі у таборі потрібно, найперше, бажання. Окрім цього, слід чітко розуміти його формат. Адже тут  - насичена програма, жорстка дисципліна, «шокова терапія». Усе на таборі вибудувано так, щоб підштовхнути учасників до відкриття власних внутрішніх резервів, зібраності та відповідальності. Лінь стане найзлішим ворогом, підставить під дисциплінарні стягнення та труднощі. Не дивлячись на те, що звучить все досить суворо, варто лише спробувати, і кожен переконається, що це маленьке життя на 14 днів яскравіше і насиченіше, ніж інші табори», - говорять організатори табору.

У програмі табору - курс тренінгів та лекцій з історії, українських традицій, лідерства, туризму, спортивні ігри, вечірні ватри під гітару, нічні алярми, а головне – дружня атмосфера у колі однодумців. Участь можуть взяти юнаки та дівчата з Сумщини. Перевага при відборі надаватиметься талановитим та обдарованим дітям, активістам студентського чи шкільного життя. Вік учасників - 12-17 років. Детальна інформація про табір тут.

Цього року зголоситися на «Коловрат» можна онлайн
Заповнення цієї анкети є обов'язковим для усіх, хто хоче стати учасником. Подальший відбір до участі у таборі проводитиметься за інформацією, поданою в анкеті.
Деталі – за адресою: м.Суми, вул. Горького, 2, другий поверх, офіс МНК, у будні з 12:00 до 19:00, попередньо домовившись про зустріч (066) 416-00-18 Кароліна, або за номерами (099) 641-44-21 Мирослав, (066)344-13-41 Олександр.

«Коловрат-2015» чекає саме на тебе! Поспішай зголоситися та отримати свою порцію адреналіну, дружби та гарного настрою на увесь рік!