''Коловрат ім. Романа Атаманюка 2016'': зголошення розпочато!

16.05.2016

З 1 до 12 липня на Сумщині відбудеться дванадцятий патріотичний наметовий табір «Коловрат ім. Романа Атаманюка». Молодіжний Націоналістичний Конгрес запрошує до участі юнаків та дівчат віком від 13 до 17 років, які проживають у Сумській області.

«Табір «Коловрат» -  це маленьке життя на 12 днів, яке сприяє вихованню патріотизму, вольових якостей, розширенню світогляду  та зміцненню фізичної форми учасників», - говорять організатори табору.

На молодь чекає життя в наметах, ранкова «руханка», польова кухня з безпосередньою участю в приготуванні їжі, тренінги з лідерства, лекції з історії, розповіді про українські традиції, походи, спортивні ігри, вечірні ватри під гітару, нічні «екстремальні» завдання, квести, подорожі, а головне – дружня атмосфера у колі однодумців.

Проводити заняття будуть громадські активісти, тренери, історики, письменники, співаки та інші відомі особистості - експерти у своїх сферах.

Цього року зголоситися на «Коловрат» можна онлайн.
Заповнення анкети є обов'язковим для усіх, хто хоче стати учасником. Подальший відбір до участі у таборі проводитиметься на конкурсній основі.
Деталі – за адресою: м.Суми, вул. Горького, 2, другий поверх, офіс МНК.

У будні з 12:00 до 19:00 (попередньо домовитись про зустріч – 095 886-15-68 Катерина, 050 021-07-84 Олеся).

«Коловрат ім. Романа Атаманюка 2016» чекає саме на тебе! Поспішай зголоситися та отримати свою порцію адреналіну, дружби та гарного настрою на весь рік!