"Коловрат 2013" - зголошення розпочалося!

24.05.2013

«Наше майбутнє, діти, у виховання яких слід вкладати максимум зусиль, часто стають на  неправильний шлях з однієї простої причини: нічим зайнятися. Літо – пора, коли дитячі голови не заповнені шкільними турботами, а отже, наповнюються різноманітними іншими думками, не завжди корисними та правильними. Батьки поспішають відправляти своїх синів та доньок у стаціонарні табори, де, по факту, більшість часу вони присвячені самі собі. І найчастіше з таких таборів і «привозять», скажімо, шкідливі звички», - говорять організатори альтернативного способу відпочинку.

Вже дев’ятий рік поспіль молоді сумчани мають змогу альтернативно провести свої канікули. ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» організовує і проводить єдиний у своєму роді на теренах Сумщини навчально-практичний наметовий табір «Коловрат», що цьогоріч відбудеться 1 – 14 липня на березі річки Псел. То які переваги такого способу відпочинку?

По-перше, виховання. Потрапляючи з квартири до намету, дитина вчиться самостійно організовувати себе.  Таборове життя влаштоване таким чином, що кожен отримує можливість переступити через власне «не можу» й «не хочу», подолати страхи, комплекси та упередження. Цьому сприяє чіткий розпорядок дня, виконання дорученої праці в облаштуванні побуту, відчуття відповідальності не тільки за себе, а й за своїх друзів.

По-друге, навчально-розважальна програма табору не залишає ні хвилини вільного часу: тут навіть зуби доводиться чистити якомога швидше, не кажучи вже про «вештання територією» без мети.  Відомі та успішні люди, цікаві особистості та просто компетентні у своїй сфері особи проводять дітям курс тренінгів з лідерства, роботи в команді,а також розповідають про історію рідного краю. З практичних занять, пропонується  оволодіння туристичними дисциплінами (діти опановують туристичну техніку, в’яжуть вузлики, вчаться орієнтуватися по карті і т.д.), різноманітні командні ігри, спортивні змагання. Найцікавішим є те, що жоден вид діяльності не є шаблонним: щороку активістами МНК додається щось унікальне і незвичне до кожної лекції, гутірки чи гри.

По-третє, результат проходження такого табору не змушує себе чекати. Дитина, провівши 12 днів на природі, вчиться цінувати свій час та розуміє, що в повсякденному житті – купа надмірностей. Отже, дитина повертається додому оздоровленою свіжим повітрям, правильним харчуванням та фізичними заняттями. Також - здобуває цікавий, неординарний життєвий досвід, оскільки знання і навички, отримані на «Коловраті», можуть уже завтра врятувати життя та допомогти вийти переможцем з більшості екстремальних ситуацій, що готує їй доля.  

Усі деталі тут: http://vk.com/kolovrat_2013

099 64 14 421 - Мирослав

066 34 41 341 - Олександр