Коли навчання — це задоволення

15.06.2016

10-12 червня Інститут громадського лідерства (ІГЛ), Молодіжний Націоналістичний Конгрес (МНК) та Львівська ОДА провели сплав-семінар “Лідер змінює оточення”.

20 молодих хлопців та дівчат вчилися та відпочивали, насолоджуючись фантастичними краєвидами Дністровського каньйону. Понад 80 кілометрів на катамаранах, смачна польова кухня, семінари та лекції, сильний дощ, печера відлюдника, фонтан “Дівочі сльози”, раковецька фортеця, весела та дружня компанія людей, “запалених” спільною пригодою — усе це чекало на цьогорічних учасників.

 “На сплаві я була вперше. Коли дізналась назву сплаву "Лідер змінює оточення", думала будуть повчальні гутірки. Проте справжнє лідерство я відчула під-час командної роботи, коли думка кожного бралась до уваги. Попри те, що дощ падав майже два дні, було дуже цікаво. Без сумніву, це спогад на все  життя”, - захоплено ділиться враженнями учасниця сплаву Марія Бобонич.

За словами організаторів, семінар та сплав на катамаранах поєднано не випадково. “Окрім лідерства, учасників навчали працювати в команді. При незлагодженій командній роботі катамаран розвертає і зносить течією”, - пояснює організатор Андрій Бень.

Не обійшлося на заході й без курйозів, коли учасники мали змогу виявити здобуті знання та свої лідерські якості. Просто посеред річки в одного з катамаранів почав спускати правий балон. Капітан, не розгубившись, впевнено вирішив ситуацію. А потім учасники, відставши від іншого катамарану, проявили неабияку винахідливість,  зробили вітрило, підхопили вітер та зуміли наздогнати друзів.

 “Для мене це хороший досвід та випробування себе на міцність. Коли вирувала гроза, відчувалось плече побратима. Команда — це не просто люди, це ті, на кого можна покластись і тільки разом подолати перешкоди, приготовані природою. Цього ми навчились на сплаві, груди наповнились свіжим повітрям, я відчула що живу”, - розповіла учасниця Христя Угрин.