Книгу про Бандерівців презентували в Житомирі

16.12.2010
16 грудня в приміщенні Житомирського державного педагогічного університету за адресою вул.Польова 12 відбулась презентація книги відомого історика та громадського діяча Святослава Липовецького «ОУН (бандерівці): фрагменти діяльності та боротьби», в якій вміщено короткий історичний виклад становлення, розвитку та діяльності Організації Українських Націоналістів (бандерівців).
Організатором заходу виступив Житомирский обласний осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу.
В презентації окрім автора взяли участь заступник голови МНК Сергій Кузан, а також кандидат історичних наук Генадій Леонідович Махорін, та були присутні студенти, представники ЗМІ, громадських організацій та політичних партій.
Слід зазначити, що місце проведення заходу змінювалось двічі. Спочатку презентацію було заплановано провести в приміщенні Житомирської обласної наукової бібліотеки,але організаторам було відмовлено(напевно через назву книги) . Інша бібліотека - дитячо-юнацька - відмовилась від проведення презентації одразу ж, як тільки почули в назві книги слово «бандерівці». І лише силами Генадія Леонідовича Махоріна, який допоміг в організації приміщення, гості з Тернополя та Києва успішно презентували книгу на Житомирщині.
«ОУН є найлегендарнішою українською структурою, що впродовж понад восьми десятиліть провадить ефективну й жертовну боротьбу за здобуття та утвердження Української Самостійної Соборної Держави», - так пояснив вибір тематики для своєї книги Святослав Липовецький. Він також наголосив, що формат книги (багато ілюстрацій, витримок з досі засекречених документів) дозволяє зацікавити собою не лише дослідників, але й простих громадян, в першу чергу молодь.
«Те, що в книзі вміщено багато світлин ОУН-івців дозволяє за кожним іменем побачити конкретну людину. Адже коли Шухевич, Бандера та інші ставали на шлях боротьби за свою Ідею, вони були однолітками більшості присутніх в цьому залі», - наголосив заступник Голови МНК Сергій Кузан.
Додамо, що насьогодні книга «ОУН (бандерівці): фрагменти діяльності та боротьби» вже стала справжнім бестселером і була презентована в рамках всеукраїнського презентаційного туру в Києві, Рівному, Тернополі, Івано-Фрнківську, Львові, Луцьку, Харкові, Полтаві та Сумах.