Кінострічку «Жыве Беларусь» презентували у Полтаві

08.11.2013
7 листопада відбувся черговий показ у кіноклубі Полтавського осередку Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Цього разу організатори презентували полтавцям стрічку польського режисера Кшиштофа Лукашевича «Жыве Беларусь».
Фільм заснований на реальних подіях, які відбуваються з 2009 по 2010 рік у Білорусі, де головний герой фільму 23-річний білоруський рокер Мирон Захарко, якого зіграв відомий білоруський хіп-хоп виконавець «Vinsent» (справжнє ім’я Дмитро Папко), стикається з антинародною владною системою президента Лукашенка. Сам актор після виходу стрічки в прокат багато в чому повторив долю свого екранного героя.
«Мене дуже вразив цей фільм. Фактично нинішня влада хоче утвердити в нашій країні подібну поліцейську державу», - ділиться своїми враженнями відвідувачка Олена.
«Фільм вражає і шокує одночасно. Це та страшна реальність, у якій опинився братній білоруський народ. Це може статися і з нами, якщо не почнемо щось змінювати в нашій державі. Ми і далі будемо показувати подібні фільми, які, перш за все, вчать мислити і не бути байдужими», - зазначив Голова місцевого осередку МНК Гліб Стрижко.
Полтавський осередок МНК планує і надалі проводити подібні кінопокази, за якими можна слідкувати на сайтi mnk.org.ua та в соцмережах.